A müfüves csarnokban edz a csapat -2010.01.05.-
A felkészülés második napján a Filo Csarnokban készül a Szpari.
Ma tíz órától délig a műfüves csarnokban tart edzést Szentes Lázár a Szparinak. Hétfőn este újabb játékos érkezett, Diego Balbinot Braziliából utazott Magyarországra. A középső védő ősszel az észt bajnokságban focizott. Ma délelőtt már ő is edzésre jelentkezett. A klubvezetés szóban már megegyezett a játékossal, hamarosan a szerződés alaáírására is sor kerülhet.
A keddi edzésen huszonkét játékos gyakorolt.
A keret korábbi tagjai: Dénes Zsolt, Andorka Péter, Bakos Bence, Batizi-Pócsi Balázs, Fekete Ádám, Lakatos István, Miskolczi László, Minczér Tibor, Müller Zsolt, Nánási Balázs, Oláh Dávid, Pákolicz Dávid, Szilágyi Norbert, Varga Krisztián, Zabos Attila.
Az újonnan érkezettek: Abdallali Nacim, Balbinot Diego, Bosnjak Predrag, Bouguerra Fouad, Hurt Martin. (Az öt érkező mindegyikével megegyezett a klub, hárman Abdallali, Bouguerra és Bosnjak már alá is írták a kontraktust.)
Két játékos Ali Sami Yachir, Varga Mihály tesztelésre érkezett a csapatunkhoz.
Vojinovic a pravoszláv karácsony miatt kapott szabadnapokat, a héten ő is megérkezik, hétfőn csatlakozik a felkészüléshez Homma Kazuo.
Kovács János vezetésével az NB III.-as csapat is elkezdte a felkészülést. A kerettel edz Goia és Perényi is, megfelelő ajánlat esetén játékjogukat eladná a klubunk. Hasonló a helyzet Dossoval és Mboussival is, de ők is néhány nappal később érkeznek.