A Rákóczit fogadja a Szpari -2010.03.19.-

Fontos bajnoki vár a Spartacusra, a Soproni Liga találkozóval egyidőben játszik az NB III.-as csapatunk és az ifi.

Nyíregyháza Spartacus FC - Kaposvári Rákóczi FC

Soproni Liga, 19. forduló

Március 20. szombat, 14.30

Nyíregyháza, vezeti: Veiser Roland, asszisztensek: Berettyán Péter, Horváth Róbert

 

Fontos bajnoki meccs vár szombaton a csapatunkra, a három pontra nagy szüksége van a Spartacusnak. A helyzetet nehezíti, hogy holnap délután egyszerre lép pályára három csapatunk is. Míg a Szpari a Kaposvár ellen focizik, az NB III.-as együttes Kemecsén játszik az ifik Kecskeméten meccselnek.

Ez a tény mindhárom csapat szakvezetőit komoly gond elé állította a keret összeállításakor. Meg kellett oldani, hogy egyik együttes érdeke se sérüljön. Azért, hogy a második csapat is ki tudjon állni Kemecsén, a Soproni Liga meccsen csak négy mezőnyjátékos ül le a kispadra.

 

Szentes Lázár: - A szeszélyesen változó időjárási körülmények miatt, gondokkal teli heti felkészülésen vagyunk túl. Bíztató viszont, hogy a sérültjeink állapota szépen javul. Minden erőnket mozgósítani fogjuk a győzelem érdekében.

Várható kezdő: Ovsiyenko – Miskolczi, Kovacevic, Struhar, Bosnjak – Abdelali, Davidov, Zabos, Pákolicz – Andorka, Homma

Cserék: Vojinovic, Varga, Balbinot, Bouguerra, Alfi

Eltiltott: Nánási (piros miatt egy bajnoki mérkőzés)

Sérült: Stanisic boka-, Batizi-Pócsi comb-, Hurt comb-, Fekete fejsérülés