A Sóstói útról Sóstóra utazik csapatunk
Szombaton ismét idegenben játszik a Szpari, újra a Dúnántúlra utazik a gárda, ezúttal Székesfehérvár a célpont.
FC Fehérvár – Nyíregyháza Spartacus
Soproni Liga, 20. forduló
Március 22. szombat, 16.00
Játékvezető: Berger József, asszisztensek: Tóth Vencel, Forgács Attila
Az előző fordulóban szabadnapos, a bajnokságban nyolcadik helyen álló Nyíregyháza Spartacus a kilencedik Fehérvár csapatához utazik szombaton.
Tizennegyedszer találkozik a két együttes az élvonalban, eddig csak háromszor nyert a Szpari, és két döntetlent harcolt ki. Székesfehérváron minden meccsünket elvesztettük, legutóbb 5-3-ra kaptunk ki 2005 tavaszán (a mostani keretünkből Ambrusz és Minczér játszott azon a mérkőzésen). Így lesz miért visszavágni szombaton a vendéglátóknak.
A székesfehérvári együttes ebben a bajnokságban az ötödik fordulóban 1-0-ra nyert Nyíregyházán. A szabolcsi csapat eddig két győzelmet szerzett idegenben. A második fordulóban Tatabányán nyertek 0-1-re, majd a tizedikben Siófokon is hasonló eredmény született. Döntetlent harcoltak ki Sopronban, Diósgyőrben, és Kispesten.
A vendéglátók a sóstói stadionban megverték a Vasast, a Tatabányát, a Sopront, a ZTE-t, az MTK-t. Hazai pályán megosztoztak a pontokon a Kaposvárral, a DVSC-vel, a Honvéddal csak az Újpesttől kaptak ki.
A nyírségi gárda mindenképpen „pontosan” akar visszatérni a székesfehérvári kirándulásról, hogy továbbra is megtartsák a két csapat közti pontkülönbséget.
Soproni Liga, 20. forduló
Március 22. szombat, 16.00
Játékvezető: Berger József, asszisztensek: Tóth Vencel, Forgács Attila
Az előző fordulóban szabadnapos, a bajnokságban nyolcadik helyen álló Nyíregyháza Spartacus a kilencedik Fehérvár csapatához utazik szombaton.
Tizennegyedszer találkozik a két együttes az élvonalban, eddig csak háromszor nyert a Szpari, és két döntetlent harcolt ki. Székesfehérváron minden meccsünket elvesztettük, legutóbb 5-3-ra kaptunk ki 2005 tavaszán (a mostani keretünkből Ambrusz és Minczér játszott azon a mérkőzésen). Így lesz miért visszavágni szombaton a vendéglátóknak.
A székesfehérvári együttes ebben a bajnokságban az ötödik fordulóban 1-0-ra nyert Nyíregyházán. A szabolcsi csapat eddig két győzelmet szerzett idegenben. A második fordulóban Tatabányán nyertek 0-1-re, majd a tizedikben Siófokon is hasonló eredmény született. Döntetlent harcoltak ki Sopronban, Diósgyőrben, és Kispesten.
A vendéglátók a sóstói stadionban megverték a Vasast, a Tatabányát, a Sopront, a ZTE-t, az MTK-t. Hazai pályán megosztoztak a pontokon a Kaposvárral, a DVSC-vel, a Honvéddal csak az Újpesttől kaptak ki.
A nyírségi gárda mindenképpen „pontosan” akar visszatérni a székesfehérvári kirándulásról, hogy továbbra is megtartsák a két csapat közti pontkülönbséget.