A szombati meccsre koncentrálunk -2010.10.01.-
Zabos Attila emlékezik a legutóbbi Vecsés elleni meccsre, és a beszél a szombati találkozóról.
- Mikor legutóbb játszottunk a Vecsés ellen akkor bajnokok lettünk. Hogyan emlékszel vissza arra a mérkőzésre?
- A két ponttal vezettünk a Fradi előtt, és a bajnoki cím biztos megszerzéséhez nyerni kellett a meccsen. Montvai Tibi góljával sikerült is megnyerni a találkozót és a bajnokságot teltházas stadion előtt. Óriási öröm volt utána a stadionban és a városban. Az a nap nagyszerű élményekkel gazdagított, szombaton is elégedett lennék hasonló eredménnyel- mondta Zabos Attila.
- Mi az ami leginkább megmaradt benned abból a napból?
- Az, hogy mennyire egymásra talált a város, a közönség és a csapat. Miután a stadionban vége lett a hosszú ünneplésnek, hintókkal hajtottunk végig a városon, mindenfelé ünneplő emberek fogadtak minket, rengetegen vártak ránk a főtéren. Valóban nagyon szép nap volt.
- Most egy vesztes meccs után fogadjuk a Vecsést.
- Diósgyőrben az első félidőben nem játszottunk jól, és két gólost előnyt szereztek a hazaiak. A második félidőben emberhátrányban már elfogadhatóbban fociztunk, de ez csak a szépítésre volt elég. Azóta megbeszéltük, hogy mi az amin javítanunk kell. Most már a szombati meccsre koncentrálunk. Szombaton mindenképpen nyernünk kell. Az 1-0 is jó eredmény, de tudjuk, hogy itthon nem csak győzelmet, de szép játékot és sok gólt is akar látni a közönségünk. A legfontosabb az, hogy megnyerjük a bajnokságot, de addig még nagyon hosszú az út.