A Szpari – Loki az ősz meccse

Honlapunk olvasói szavazhattak az őszi szezon legjobb Szpari meccsére. Az ősz meccsének a Szpari-DVSC mérkőzést választották, amely 1-1-re végződött.
Szurkolóink a Nyíregyháza Spartacus FC öt őszi mérkőzéséből választhatták ki az általuk az ősz meccsének tartott találkozót. A többség az 1-1-es döntetlennel végződött Szpari – DVSC meccsre szavazott.

A szavazás eredménye:

Nyíregyháza Spartacus – DVSC 1-1
szavazat: 570 (38.78%)

Nyíregyháza Spartacus – ZTE 2-1
szavazat: 342 (23.27%)

Tatabánya – Nyíregyháza Spartacus 0-1
szavazat: 301 (20.48%)

Siófok – Nyíregyháza Spartacus 0-1
szavazat: 155 (10.54%)

Nyíregyháza Spartacus – REAC 2-0
szavazat: 102 (6.94%)

Összes szavazat: 1470

A szerdán kezdődött új szavazásunkban arra lehet voksolni, hogy melyik volt Szpari bajnoki meccsei közül az év mérkőzése a tavalyi évben?
Értelemszerűen az őszi meccsek közül a legtöbb szavazatot elnyerő Szpari – DVSC mérkőzésre lehet voksolni.
A tavaszi találkozók közül négyet választottunk. Természetesen a nagy riválissal, a Fradival az Üllői úton vívott csata az egyik.
Az időrendben következő mérkőzés a Jászapátiban 2-0-ra megnyert találkozó. Mint emlékezetes, a Fradi ekkor a Bőcs együttesével 0-0-s döntetlent játszott Miskolcon. A csapatunk így három fordulóval a bajnokság befejezése előtt két ponttal vezetett a tabellán. A B-közép a Jászapáti meccs után a nézőtérről már bajnokcsapatként emlegette a Szparit.
A következő találkozót hazai pályán játszottuk a dobogós helyért küzdő Szolnok ellen. A második percben büntetőt hibáztunk. A győztes gólt a hatvanhetedik percben Lippai Ákos szerezte szabadrúgásból.
Természetesen szavazhatnak még a bajnokság záró fordulójában játszott Nyíregyháza – Vecsés mérkőzésre, amely után a bajnokot ünnepelhettük!