A Tiszavasvári úton edzett a Szpari -2010.08.24.-

Kedden délelőtt jó hangulatú edzést zajlott a Tiszavasvári úton.

Brekk János kedden délelőtt a Tiszavasvári úti pályán vezényelte az edzést a csapatnak. A jelenlévők létszáma a hétfői edzés után részletesen leírtak óta nem változott. Három sérült és egy egyetemista hiányzott a gyakorlásról.

A gyakorlatokat három csoportra osztva végezték a játékosok. Az edzés végén a félpályán kétkapus játék folyt, míg a harmadik csoport a másik térfélen kapura lövést gyakorolták a focisták.

01_595_20100824154819_326.jpg

Az edzés végig jó hangulatban zajlott, a kapura lövéseknél párharcok alakultak ki a csapat tagjai között. A gyakorláson ott volt a holnap Kemecsén (17:30) próbajátékon bemutatkozó Ádrián Pujante.

02_508_20100824154819_98.jpg