A Tiszavasvári úton volt az edzés

 A csütörtök délelőtti edzés is a Tiszavasvári úton volt, és holnap délelőtt is ott gyakorol a csapat.
A gyepszőnyeg felújítási munkái miatt a stadionban nem lehetett edzeni, ezért a Tiszavasvári úton gyakorol a Szpari. A Kaposvár elleni bajnoki előtt még pénteken délelőtt lesz edzés, ismét a Tiszavasvári úton.

A csapat pénteken egy órakor indul el a szombati bajnoki meccsre, és Kaposváron töltik az éjszakát.

 

A csütörtök délelőtti edzésen már a csapattal gyakorolt Aco Sztojkov is. Hiányzott az edzésről Odrobéna, Zaleh és Szilágyi. Zaleh sérülése nagyon makacsnak bizonyult, hiába próbálkozott többször is azzal, hogy újra kezdje a futást, a védőnknek még pihennie kell. Szilágyi továbbra is rehabilitációs gyakorlatokat végez, néhány hét után csatlakozhat a többiekhez.

Odrobéna Péter vesegyulladás miatt hiányzott.