A tizenháromévesek nyertek Újpesten

Az U-17-es csapat 2-1-re nyert Angyalföldön, míg az U-13-as együttes 3-0 győzött Újpesten.
Utánpótlás eredmények

U-19-es elsőosztályú bajnokság
Vasas – Nyírsuli 4-1 (1-0)
Budapest, Vasas
Nyírsuli: Gazsi – Matejkó, Bodó, Gál (Hokk Á., 35.p.), Csáki J. – Lakatos, Papp Á., Csáki R., Tárkányi (Makai, 75.p.) – Gondor, Horváth
Edző: Szatke Zoltán
Gólszerző: Csáki Róbert
Sárga lap: Papp, Lakatos, Gondor
Súlyos egyéni hibák után kaptuk a gólokat.

U-17-es elsőosztályú bajnokság
Vasas – Nyírsuli 1-2 (1-1)
Budapest, Láng-pálya
Nyírsuli: Sánta – Szántó (Lengyel, 70.p.), Papp L., Pócsi, Hokk B. – Ráti, Bíró, Kövér, Szabó (Ignéczi, 81.p.) – Batizi (Bencs, 787.p.), Makula (Torma, 84.p.)
Edző: Gáspár László
Gólszerző: Szabó, Makula
Jó: Sánta, Bíró, Kövér, Szabó
Nagy küzdelemben, jó ellenfél ellen nyert a mentálisan erős vendégcsapat, mely nagyon egységes volt.

U-18-as csapat, U-19-es bajnokság, II. osztály, Észak-kelet
Nyírsuli – Bőcs 0-3 (0-1)
Edző: Feczkó Tamás

U-16-as csapat, U-17-es bajnokság, II. osztály, Észak-kelet
Nyírsuli – Bőcs 2-2 (1-0)
Gólszerző: Pankotai, Szabó A.
Edző: Pók István

U-15 I. osztály Kelet
Újpest – Nyírsuli 3-0 (0-0)
Edző: Varga Attila

U-13 I. osztály Kelet
Újpest – Nyírsuli 0-3 (0-1)
Gólszerző: Majoros, Nácsa, Fábri
Edző: Hokk Béla

U-14
Jászberény – Nyírsuli 1-0 (0-0)
Edző: Pacaj Szergej

U-12
Jászberény – Nyírsuli 2-0 (0-0)
Edző: Nemes Sándor