A tizennyolcadik
A tizennyolcadik meccset játssza egymás ellen a két csapat az élvonalban. A Sóstói úton a DVTK eddig még nem tudott nyerni.
Nyíregyháza Spartacus – DVTK
Soproni Liga, 23. Forduló
Április 12. szombat, 19.00
Nyíregyháza, Városi Stadion
Vezeti: Mészáros István, asszisztensek: Viszokai László, Fehér Gyula
Szabó András is ott ült a Szpari kispadján, amikor legutoljára a DVTK ellen játszottunk. Ezúttal őt kérdeztük a felkészülésről:
-Nem szívesen emlékszem vissza a legutóbbi DVTK elleni meccsre. Az egy megnyert meccs volt, amit az utolsó percekben döntetlenre hoztak a vendégek. Valahogy kiengedtük a kezünkből. Nagyon hiányoztak azok a pontok a végelszámolásnál. Máig is szomorúan emlékszem arra a találkozóra.
Remélem most nem lesznek ilyen kellemetlen perceink.
Sajnos Újpesten is nagy sanszot engedtünk ki a kezünkből. Jól játszottunk, és ha a helyzeteket értékesítjük, akkor egész más eredmény is lehetett volna az eredmény. Hétközben igyekeztünk a csapat hangulatát kicsit feldobni, hisz nagyon fontos meccsünk következik.
Nem lesz könnyű mérkőzés. A Diósgyőr tavaszra sokat javult. Ráadásul most egy beállt védelem ellen kell játszani, nem úgy mint Újpesten. Ezért hétközben sokat gyakoroltuk a pontrúgásokat, az átlövések lehetőségeit. Azt is próbáltuk, hogyan lehet a védelem mögé kerülni ilyen helyzetekben. Most fontos lesz, hogy az adódó lehetőségekkel élni tudjunk.
Úgy látom szombatra mentálisan is nagyon készülnek a játékosok, tudják, hogy egy fontos rangadód vár ránk. A közönségünk legutóbb a Paks elleni meccsen is kiállt mellettünk, mindenképpen szeretnénk ezt is meghálálni. Ráadásul először lesz olyan meccs itthon, amelyiken végig villanyfényben focizunk. Sok változás nem várható a kezdőben, hisz legutóbb jól teljesített a játékosok többsége.
Soproni Liga, 23. Forduló
Április 12. szombat, 19.00
Nyíregyháza, Városi Stadion
Vezeti: Mészáros István, asszisztensek: Viszokai László, Fehér Gyula
Szabó András is ott ült a Szpari kispadján, amikor legutoljára a DVTK ellen játszottunk. Ezúttal őt kérdeztük a felkészülésről:
-Nem szívesen emlékszem vissza a legutóbbi DVTK elleni meccsre. Az egy megnyert meccs volt, amit az utolsó percekben döntetlenre hoztak a vendégek. Valahogy kiengedtük a kezünkből. Nagyon hiányoztak azok a pontok a végelszámolásnál. Máig is szomorúan emlékszem arra a találkozóra.
Remélem most nem lesznek ilyen kellemetlen perceink.
Sajnos Újpesten is nagy sanszot engedtünk ki a kezünkből. Jól játszottunk, és ha a helyzeteket értékesítjük, akkor egész más eredmény is lehetett volna az eredmény. Hétközben igyekeztünk a csapat hangulatát kicsit feldobni, hisz nagyon fontos meccsünk következik.
Nem lesz könnyű mérkőzés. A Diósgyőr tavaszra sokat javult. Ráadásul most egy beállt védelem ellen kell játszani, nem úgy mint Újpesten. Ezért hétközben sokat gyakoroltuk a pontrúgásokat, az átlövések lehetőségeit. Azt is próbáltuk, hogyan lehet a védelem mögé kerülni ilyen helyzetekben. Most fontos lesz, hogy az adódó lehetőségekkel élni tudjunk.
Úgy látom szombatra mentálisan is nagyon készülnek a játékosok, tudják, hogy egy fontos rangadód vár ránk. A közönségünk legutóbb a Paks elleni meccsen is kiállt mellettünk, mindenképpen szeretnénk ezt is meghálálni. Ráadásul először lesz olyan meccs itthon, amelyiken végig villanyfényben focizunk. Sok változás nem várható a kezdőben, hisz legutóbb jól teljesített a játékosok többsége.