A Vasas ellen zárunk

Az utolsó mérkőzésünk szünetében az autót is kisorsolják a nyereményjegy tulajdonosok között. A meccs előtt az NB-III-as csapatunkat is láthatjuk.

Nyíregyháza Spartacus – Vasas

Soproni Liga, 30. forduló

Május 30. szombat, 19.00

Nyíregyháza, vezeti: Németh Ádám, asszisztensek: Tóth Vencel, Márkus Tamás

 

A záró forduló előtt, 16.30-tól az NB III-as mérkőzést is láthatjuk a stadionban. A Szpari a Kenecse együttesét fogadja, és győzelme esetén megelőzheti a szomszéd város csapatát. A vendégek együttesében várhatóan ismét visszatér a Városi Stadionba Szatke Zoli. Az NB III-as mérkőzésre 16.45-ig nyolcszáz forintért lehet jegyet váltani, és az a bajnokira is érvényes. 16.45 után a szokásos jegyárak érvényesek. Rossz idő esetén a meccset a füves pályán játsszák.

 

A Soproni Liga bajnoki mérkőzésén a Vasas együttesét fogadjuk. A meccs szünetében lesz a nyereményjegy sorsolás.

Kisorsolásra kerül:

1 autó

1 robogó

1 televízió

Szpari mezek

 

A záró fordulóban huszadszor találkozik a két piros-kék együttes. A mérleg az angyalföldiek felé billen, tízszer nyertek, míg a Szpari csak négyszer, a döntetlenek száma öt. A tavalyi bajnokság a zárófordulójában Angyalföldön fociztunk, és a vendéglátók 3-1-re nyertek. Ősszel is a záráskor találkoztunk, akkor egy ponttal jöttünk haza a Fáy utcából, az egyenlítő gólt Odrobéna szerezte.

A helyezésünk már nem változhat, mert ha beérjük a Honvédot pontszámban, akkor is több a győzelmeik száma.