A Vasas ellen zárunk
Nyíregyháza Spartacus – Vasas
Soproni Liga, 30. forduló
Május 30. szombat, 19.00
Nyíregyháza, vezeti: Németh Ádám, asszisztensek: Tóth Vencel, Márkus Tamás
A záró forduló előtt, 16.30-tól az NB III-as mérkőzést is láthatjuk a stadionban. A Szpari a Kenecse együttesét fogadja, és győzelme esetén megelőzheti a szomszéd város csapatát. A vendégek együttesében várhatóan ismét visszatér a Városi Stadionba Szatke Zoli. Az NB III-as mérkőzésre 16.45-ig nyolcszáz forintért lehet jegyet váltani, és az a bajnokira is érvényes. 16.45 után a szokásos jegyárak érvényesek. Rossz idő esetén a meccset a füves pályán játsszák.
A Soproni Liga bajnoki mérkőzésén a Vasas együttesét fogadjuk. A meccs szünetében lesz a nyereményjegy sorsolás.
Kisorsolásra kerül:
1 autó
1 robogó
1 televízió
Szpari mezek
A záró fordulóban huszadszor találkozik a két piros-kék együttes. A mérleg az angyalföldiek felé billen, tízszer nyertek, míg a Szpari csak négyszer, a döntetlenek száma öt. A tavalyi bajnokság a zárófordulójában Angyalföldön fociztunk, és a vendéglátók 3-1-re nyertek. Ősszel is a záráskor találkoztunk, akkor egy ponttal jöttünk haza a Fáy utcából, az egyenlítő gólt Odrobéna szerezte.
A helyezésünk már nem változhat, mert ha beérjük a Honvédot pontszámban, akkor is több a győzelmeik száma.