A védekezésre kell koncentrálni

Szombaton délután szomszédvári rangadót láthatunk Debrecenben. - Nyíregyháza - Spartacus - szpari. hu

Révész Attila: - Nagyon fontos mérkőzés előtt állunk. Nagyon kíváncsian várom, hogy fog az új felállásban a védekezésünk működni. Hét közben változóan teljesítettek a középső védők. Remélem a mérkőzésen megcáfoljuk az előzetes várakozásokat. Elsősorban most a védekezésre kell koncentrálnunk. Ismerjük az ellenfelet is, igyekeztünk felkészülni a játékukból.

Úgy gondolom, hogy most a döntetlenből kell kiindulnunk, sikernek tartanám, ha ponto tudunk szerezni.

 

Várható öszzeállítás: Lazareanu – Perényi, Hegedűs, Imedashvili, Cornaci – Minczér, Zabos, Ramos – Stojkov, Apostu, Majoros