A Zöldpiramisban járt a Szpari -2010.09.10.-

A Nyíregyházi Állatparkba látogatott csütörtök délután a csapatunk.

112_allatkert_10_09_09__214_20100910181204_972.jpg

Csütörtökön délután a Nyíregyháza Spartacus FC csapata a Nyíregyházi Állatparkba látogatott. Az együttest Gajdos László, a nemzetközi hírű intézmény igazgatója fogadta, aki bemutatta az állatpark különlegességeit a csapatunknak.

A látogatásra a labdarúgóink családjukkal érkeztek. Elsőként a Zöldpiramist tekintették meg, ahol a legnagyobb érdeklődést a cápák és a varánusz pár váltották ki. Ezután a a fóka showt követték figyelemmel. Majd az egész harminc hektáros parkot bejárták a Szpari képviselői.

Az újonnan érkezett játékosok elmondták, ők is hallottak már erről az állatparkról, és örömmel vették,hogy most megismerkedhettek a látnivalókkal. A már korábban is Nyíregyházán focizó játékosoktól megtudtuk, ők már jártak itt többször is, de sze4rintük minden látogatás ígér újdonságokat.

 

 

Csütörtökön délután a Nyíregyháza Spartacus FC csapata a Nyíregyházi Állatparkba látogatott. Az együttest Gajdos László, a nemzetközi hírű intézmény igazgatója fogadta, aki bemutatta az állatpark különlegességeit a csapatunknak.

A látogatásra a labdarúgóink családjukkal érkeztek. Elsőként a Zöldpiramist tekintették meg, ahol a legnagyobb érdeklődést a cápák és a varánusz pár váltották ki. Ezután a a fóka showt követték figyelemmel. Majd az egész harminc hektáros parkot bejárták a Szpari képviselői.

Az újonnan érkezett játékosok elmondták, ők is hallottak már erről az állatparkról, és örömmel vették,hogy most megismerkedhettek a látnivalókkal. A már korábban is Nyíregyházán focizó játékosoktól megtudtuk, ők már jártak itt többször is, de szerintük minden látogatás ígér újdonságokat.

11_allatkert_10_09_09__849_20100910180457_576.jpg

A képen Zsil és nyakában Abdelali kislánya: