A ZTE ellen zárjuk az őszt -2009.11.18-

Szombaton a ZTE ellen zárja a Szpari az őszi szezont.

Nyíregyháza Spartacus – ZTE FC

Soproni Liga, 15. forduló

November 21. szombat, 16.00

Nyíregyháza, Városi Stadion

Játékvezető: Bognár Tamás, asszisztensek: Lémon Oszkár, Takács Gábor

 

A zalaegerszegi gárda kilencszer járt a Sóstói úti stadionunkban élvonalbeli bajnoki meccsen. Háromszor hazai siker született. A többi találkozó döntetlen lett. Legutóbb két évvel ezelőtt nyert a Szpari az egerszegiek ellen. Ugyan már az első percben megszerezték a vezetést Koplárovics emlékezetes góljával zalaiak, de a második félidőben Cladio Cornaci válaszolt, egy ugyancsak „potyaízű” találattal. A hajrában Dejan Vukadinovic lőtt gólt, így jutott három ponthoz a Szpari.

Tavaly ősszel Nyíregyházán 1-1-es döntetlennel zárult a találkozó. Waltner góljára Stojkov válaszolt akkor. Egyikőjük sem játszhat most szombaton, hiszen Ausztriába illetve Svájcba igazoltak a gólvágók. A vendégeknél Rudnevs, Magasföldi az ügyeletes gólfelelős.

A ZTE negyedik helyen áll a tabellán. Az utolsó négy meccsüket megnyerték. Van egy elmaradt mérkőzésük, a Debrecennel még nem játszottak.

A mérkőzést Bognár vezeti, vele a kaposvári meccsünkön találkoztunk.

 

Mint megírtuk a hazai nézőknek ingyenes a találkozó megtekintése.