Abdelali hamar beilleszkedett -2010.04.10.-

Abdelali Nacim nyilatkozik a szpari.hu-nak.

Abdelali Nacim januárban érkezett a Szparihoz, a francia  középpályást kérdeztük eddigi tapasztalatairól.

 

- Hogy sikerült beilleszkedned a csapatba?

- A közösségbe sikerült beilleszkednem. A Szparinál tavasszal teljesen új csapat épül, és ennek még tapasztalhatók a jelei, de egyre jobban összecsiszolódik az együttes. Ha ez sikerül még jobban teljesíthetünk.

 

- Hogy érzed magad Nyíregyházán?

- Jött velem a családom, a feleségem és a kislányom és mindhárman jól érezzük magunkat a városban.

 

- Mit vársz a hétvégi mérkőzéstől?

- A listavezető otthonában nem lesz könnyű dolgunk. A múlt heti mérkőzés elmaradt, ez nem túl szerencsés, mert hiányzik a játék a csapatnak, de az is lehet, hogy sokkal frissebbek leszünk. Az biztos, hogy nagy küzdelem várható.