Abdelali hamar beilleszkedett -2010.04.10.-
Abdelali Nacim januárban érkezett a Szparihoz, a francia középpályást kérdeztük eddigi tapasztalatairól.
- Hogy sikerült beilleszkedned a csapatba?
- A közösségbe sikerült beilleszkednem. A Szparinál tavasszal teljesen új csapat épül, és ennek még tapasztalhatók a jelei, de egyre jobban összecsiszolódik az együttes. Ha ez sikerül még jobban teljesíthetünk.
- Hogy érzed magad Nyíregyházán?
- Jött velem a családom, a feleségem és a kislányom és mindhárman jól érezzük magunkat a városban.
- Mit vársz a hétvégi mérkőzéstől?
- A listavezető otthonában nem lesz könnyű dolgunk. A múlt heti mérkőzés elmaradt, ez nem túl szerencsés, mert hiányzik a játék a csapatnak, de az is lehet, hogy sokkal frissebbek leszünk. Az biztos, hogy nagy küzdelem várható.