Aktív pihenés
Ma délelőtt a tegnap Kassán játszó labdarúgók regeneráló edzésen vettek részt.
A mai nap az abaújszántói táborban aktív pihenéssel telik a játékosainknak. Délelőtt regeneráló edzést tartott Szentes Lázár a csapatnak. A délutáni csendes pihenő után aktív pihenéssel, hegymászással telik az idő, majd wellnes program zárja a napot.
Többen kisebb sérülésekre panaszkodnak. Dosso a térdét fájlalja, Mboussi a bokáját, Zabos is meghúzódott a kassai összecsapáson. Perényi orvosi diagnózisra vár, addig csak futóedzéseket végez. Batizi-Pócsi egy gyulladással bajlódik.
Holnap délelőtt a keret egyik felének edzést tart a szakmai stáb. Délután öt órakor Debrecenben a Vágóhíd úti pályán a romániai Gázmetán csapatával játszunk előkészületi mérkőzést. Szombaton Cigándon a borsodi bajnok meghívására hivatalos a Szpari.
A jövő hét már a főpróba hete lesz. Várhatóan akkor is négy edzőmérkőzést játszunk.
Kedden Baktára utazunk, szombaton Vranovba. Szerdán és szombaton várhatóan román csapatokkal találkozunk. A július 18-i, szombati előkészületi mérkőzést a tervek szerint a stadion centerpályáján játsszuk le.