Alakul a keret -2010.07.09.-

A hétvégére a játékosok ügyében több kérdés tisztázódott, Ovsiyenko távozik, Davidovot kölcsönbe adja a klub.

Volodymyr Ovsiyenkoval, a játékos kérésére közös megegyezéssel szerződést bontott a klubunk. A kapus az ukrán másodosztályból kapott egy ajánlatot, a klub a szerződés mellett a pályafutása befejezése után munkahelyet is ajánlott, ezért kérte a szerződést bontást Ovsiyenko.

Így véglegessé vált, hogy Drasko Vojinovic és Dénes Zsolt lesz a Szpari két kapusa, a felkészülésben Vasas Gergő ifjúsági korú kapusunk csatlakozik hozzájuk.

Milan Davidov az érvényes szerződését egy évvel meghosszabbította, de egy évig kölcsönben egy szerb elsőosztályú klubban fog játszani. Ha sikerül a feljutást kiharcolni akkor ismét csatlakozhat a kerethez.

Peter Struhar Szlovákiában folytatná a pályafutását, de konkrét egyezség még nem jött létre az ő esetében.

 

A többi játékost szeretné megtartani a klub, hogy jó eséllyel harcoljon a feljutásért. Ezt a keretet csak kivételes esetekben változtatná meg a vezetés.

A jelenleg szerződésben lévő játékosállomány

Kapusok: Dénes Zsolt, Vojinovic Drasko

Mezőnyjátékosok: Abdelali Nacim, Ambrusz Árpád, Andorka Péter, Balbinot Diego (vele még nincs egyezség a folytatásról), Batizi-Pócsi Balázs, Bosnjak Predrag, Fekete Ádám, Homma Kazuo, Hurt Martin, Kovacevic Zeljko, Lakatos István, Minczér Tibor, Miskolczi László, Nánási Balázs, Pákolicz Dávid (Győrrel kell megeyezni a szerződéséről), Ráti Gergő (sérült), Stanisic Petar (mint írtuk ő is Szerbiában folytatná pályfutását), Szilágyi Norbert, Varga Krisztián, Zabos Attila

A Spartacus szerződtetett, de ifjúsági korú játékosai, akik az ifi csapatban is edzenek és játszanak: Banka Szabolcs, Fehér Attila, Vasas Gergő

Makai István is a Nyíregyháza Spartacus szerződtetett játékosa, de a fővárosban szeretne tovább tanulni, ha sikeres a felvételije, akkor Budapesten folytatná a labdarúgást is. Ezért a héten próbajátékon járt a fővárosban két élvonalbeli klub is hívná.

A szerződéssel rendelkező játékosaink, akiket kölcsönbe ad a klub (mint azt korábban is megírtuk):

Bodó Gábor, Csáki József, Farkas Márton, Gazsi Ferenc, Markos János, Oláh Dávid, Orosz Máté, Reszler Zsolt, Orgován György (Tiszakanyár), Lakatos László és Matejkó Roland (Kemecse).

Simon Gergely Tiszakanyárra igazolt, Bakos Bencét Bőcsre hívják.