Alakul a program

Jövő hétvégén Debrecenben játszunk, szerda-csütörtökre még nincs ellenfél. Bondzic elment.

A jövő hétvégén szombaton hat órakor Debrecenben a DVSC-vel játszunk előkészületi mérkőzést.

Szentes Lázár szerdára és csütörtökre is tervez meccset, de erre az időpontokra még nincs ellenfél. Itthon csak az élvonalbeli csapatok kezdték el a felkészülést, és külföldről sem sikerült ellenfelet találni.

Darko Bondzic hétfőn érkezett próbajátékra, de a szerb focistának nem ajánlott szerződést a Szpari, így ma haza is utazik a focista.