Alakul a program
Jövő hétvégén Debrecenben játszunk, szerda-csütörtökre még nincs ellenfél. Bondzic elment.
A jövő hétvégén szombaton hat órakor Debrecenben a DVSC-vel játszunk előkészületi mérkőzést.
Szentes Lázár szerdára és csütörtökre is tervez meccset, de erre az időpontokra még nincs ellenfél. Itthon csak az élvonalbeli csapatok kezdték el a felkészülést, és külföldről sem sikerült ellenfelet találni.
Darko Bondzic hétfőn érkezett próbajátékra, de a szerb focistának nem ajánlott szerződést a Szpari, így ma haza is utazik a focista.