Ambrusz Árpi betalál
Bagoly Gábor a nyíregyházi gárda csapatkapitánya hazai győzelmet vár a hétvégi Vasas elleni mérkőzéstől.
Bagoly Gábor: -Csapatunk őszi szereplését a Vasas elleni győzelemmel tudjuk méltóképpen lezárni. Ez egyben nyugodt tavaszi szezont is jelentene. Úgy átom most valamivel előrébb járunk, mint a Vasas. Nem lesz könnyű dolgunk, ők is egy hajtós, küzdős csapat, több rutinos focista is szerepel náluk. A honvéd ellen bebizonyítottuk, hogy az akarattal, küzdőszellemmel és az erőnléttel nincs gond.
A legfontosabb, hogy tudjunk gólt lőni. Tréfásan azt mondhatnám, hogy most Ambrusz Árpi fog betalálni. A kezdőben legtöbbet szereplő játékosok közül eddig még csak ő nem szerzett gólt, és senki sem lőtt egynél többet. Remélem a csatáraink megtalálják a góllövő cipőjüket.
A legfontosabb, hogy tudjunk gólt lőni. Tréfásan azt mondhatnám, hogy most Ambrusz Árpi fog betalálni. A kezdőben legtöbbet szereplő játékosok közül eddig még csak ő nem szerzett gólt, és senki sem lőtt egynél többet. Remélem a csatáraink megtalálják a góllövő cipőjüket.