Ambrusz Árpi nyert
Olvasóink szavazatai alapján Ambrusz Árpád volt az őszi idényben a Nyíregyháza Spartacus legjobb focistája.
Egy héten át szavazhattak olvasóink arról, hogy szerintük ki volt ősszel a Szpari legjobbja. Hét játékosra lehetett voksolni ők játszották a legtöbb időt az őszi bajnoki meccseken. A szavazást Ambrusz Árpád nyerte.
Szavazatok:
Ambrusz Árpád szavazat: 5009 (38.42%)
Cornaci, Cladio szavazat: 3340 (25.62%)
Lazareanu, Filip szavazat: 1385 (10.62%)
Bagoly Gábor szavazat: 1177 (9.03%)
Hegedüs Tibor szavazat: 1102 (8.45%)
Zabos Attila szavazat: 669 (5.13%)
Zaleh, Ivan szavazat: 356 (2.73%)
Az új szavazásban arra várunk választ honlapunk látogatóitól, hogy szerintük ki volt 2007-ben a Nyíregyháza Spartacus legjobb focistája. Ezúttal kilenc játékos nevét adtuk meg. A kiválasztás szempontja ismét a pályán eltöltött idő volt. A csapatunk összesen harminc bajnoki meccset játszott ebben az évben, a játszott időket összesítve a kilenc legtöbbet szereplő játékos neve került a listára. Emiatt -érthetően- a névsorban csak olyan játékosok szerepelnek, akik az egész évet a Szpariban töltötték.
Ezúttal is többségbe kerültek a védekező játékosok a listánkon, részben közéjük sorolható a szavazólapra felkerült Miskolczi László és Minczér Tibor is. Mindketten sajátnevelésű focistái csapatunknak. A játszott idő alapján két támadó –egy csatár és egy középpályás- is bekerült a legjobb kilenc közé. Lippai Ákos és Montvai Tibor nem szerepelt az őszi szavazólapon, de tavaszi teljesítményük meghatározó volt a bajnoki cím elnyerésében. Az egész éves teljesítményt mérve ők is joggal számíthatnak a szavazataikra.
Szavazatok:
Ambrusz Árpád szavazat: 5009 (38.42%)
Cornaci, Cladio szavazat: 3340 (25.62%)
Lazareanu, Filip szavazat: 1385 (10.62%)
Bagoly Gábor szavazat: 1177 (9.03%)
Hegedüs Tibor szavazat: 1102 (8.45%)
Zabos Attila szavazat: 669 (5.13%)
Zaleh, Ivan szavazat: 356 (2.73%)
Az új szavazásban arra várunk választ honlapunk látogatóitól, hogy szerintük ki volt 2007-ben a Nyíregyháza Spartacus legjobb focistája. Ezúttal kilenc játékos nevét adtuk meg. A kiválasztás szempontja ismét a pályán eltöltött idő volt. A csapatunk összesen harminc bajnoki meccset játszott ebben az évben, a játszott időket összesítve a kilenc legtöbbet szereplő játékos neve került a listára. Emiatt -érthetően- a névsorban csak olyan játékosok szerepelnek, akik az egész évet a Szpariban töltötték.
Ezúttal is többségbe kerültek a védekező játékosok a listánkon, részben közéjük sorolható a szavazólapra felkerült Miskolczi László és Minczér Tibor is. Mindketten sajátnevelésű focistái csapatunknak. A játszott idő alapján két támadó –egy csatár és egy középpályás- is bekerült a legjobb kilenc közé. Lippai Ákos és Montvai Tibor nem szerepelt az őszi szavazólapon, de tavaszi teljesítményük meghatározó volt a bajnoki cím elnyerésében. Az egész éves teljesítményt mérve ők is joggal számíthatnak a szavazataikra.