Ambrusz Árpi sérülése miatt nem játszott
Ambrusz Árpi a keddi edzés után a combját fájlalta, a szerdai orvosi vizsgálaton derült ki, hogy izomszakadást szenvedett. Sipos Tamást a keddi utánpótlás válogatott mérkőzésen cserélték le, sérülés miatt.
Ambrusz Árpi az izomszakadás miatt hosszabb ideig kieshet az edzés munkából. Sipos Tamás a válogatott meccsen fájlalta a lábát. A szerdai orvosi vizsgálat szerint egy korábbi sérülés következményeit viseli az utánpótlás válogatott szparista. További vizsgálatokon kell átesnie, hogy a pontos diagnózist megállapítsák, az ős esetében is előfordulhat, hogy hosszabb ideig nem állhat edzésbe.
Az orosházi meccsen a huszonegy éven aluli játékosok közül Szilágyi nem játszhat, ő ugyanis Vecsésen gyűjtötte be harmadik sárga lapját, ezért kell kihagynia a találkozót.
A szerdai találkozón Madar Csaba hivatalos elfoglaltsága miatt nem vehetett részt.