Ambrusz és Sipos nyilatkozik
A Fehérvár ellen Ambrusz és Sipos játszott a védelem közepén, őket kérdeztük: hogy értékelték a meccset?
Ambrusz Árpi és Sipos Tamás először játszottak együtt a védelem közepén bajnoki meccsen, erről is kérdeztük két hátvédünket.
Ambrusz Árpád eddig végig pályán volt a Soproni Liga meccsein:
- A második félidőben nagyon sok ziccerünk volt, a döntetlen benne volt a játékban, de akár a győzelem is. Emiatt bosszant nagyon a végeredmény. Ráadásul két vitatható eset is volt a támadásaink eredményének megítélésénél. Azt a fehérváriak ellen is bebizonyítottuk, hogy nem véletlenek az eredményeink. A második félidőben már mi irányítottuk a játékot. Úgy érzem a védelmünk is elfogadhatóan teljesített. Sipos Tamás bajnokin először játszott a védelem közepén, és jó teljesítménnyel mutatkozott be.
Sipos Tamás ebben az idényben a Fehérvár elleni meccsen volt először a kezdő csapatban:
- A helyzeteink alapján megérdemeltünk volna egy ikszet. Sajnálom, hogy egy átlövésből kaptuk a gólt. A fehérváriaknak az átlövéseken túl a végén volt olyan helyzetük, amit értékesíthettek volna. Eddigi mérkőzéseinken most találkoztunk a két legjobb csatárral, Sitku és Dajics is nagyon erőszakos, de néhány kivételtől eltekintve semlegesíteni tudtuk őket. Egy felkészülési meccsen játszottunk eddig együtt Árpival a védelem közepén, így még voltak zökkenők az együttműködésünkben, de remélem, hogy ezen tudok majd változtatni.
Ambrusz Árpád eddig végig pályán volt a Soproni Liga meccsein:
- A második félidőben nagyon sok ziccerünk volt, a döntetlen benne volt a játékban, de akár a győzelem is. Emiatt bosszant nagyon a végeredmény. Ráadásul két vitatható eset is volt a támadásaink eredményének megítélésénél. Azt a fehérváriak ellen is bebizonyítottuk, hogy nem véletlenek az eredményeink. A második félidőben már mi irányítottuk a játékot. Úgy érzem a védelmünk is elfogadhatóan teljesített. Sipos Tamás bajnokin először játszott a védelem közepén, és jó teljesítménnyel mutatkozott be.
Sipos Tamás ebben az idényben a Fehérvár elleni meccsen volt először a kezdő csapatban:
- A helyzeteink alapján megérdemeltünk volna egy ikszet. Sajnálom, hogy egy átlövésből kaptuk a gólt. A fehérváriaknak az átlövéseken túl a végén volt olyan helyzetük, amit értékesíthettek volna. Eddigi mérkőzéseinken most találkoztunk a két legjobb csatárral, Sitku és Dajics is nagyon erőszakos, de néhány kivételtől eltekintve semlegesíteni tudtuk őket. Egy felkészülési meccsen játszottunk eddig együtt Árpival a védelem közepén, így még voltak zökkenők az együttműködésünkben, de remélem, hogy ezen tudok majd változtatni.