Ambrusz félévre a REAC-hoz megy
Ambrusz Árpád félévre kölcsönbe a REAC-é. Nyírgyháza - Spartacus - szpari.hu
Ambrusz Árpád félévre a REAC focistája. A játékos, a REAC és a Nyíregyháza Spartacus közt létrejött megegyezés szerint Ambrusz félévre kölcsönbe kerül Rákospalotára.
Klubunk saját nevelésű játékosa hosszú éveken át a védelmünk egyik meghatározó játékosa volt, 37 élvonalbeli mecset teljesített Nyíregyházán, oszlopos tagja volt a 2006-2007-ben bajnokságot nyert csapatnak, 24 meccsen szerepelt abban a bajnoki évben. 2007-ben az 1-1-re végződött Üllői úti rangadón gólpasszal segítette Montvait a vezetés megszerzéséhez. Sok sikert kívánunk neki a következő félévre!
Ambrusz Árpi délután már a REAC pályán volt telefonon beszéltünk vele:
- Az őszi idényben kevés játéklehetőséget kaptam, arra készültem, hogy tavasszal bebizonyítom, hogy ennek nincs szakmai oka. De meglepetésemre az utolsó előtti nap megkeresett a REAC, hogy átigazolnának. Miután kiderült, hogy a két egyesület is meg tudna egyezni, elfogadtam az ajánlatot. Rákospalotán szeretném bizonyítani a képességeimet.