Andorka bízik a sikerben -2010.05.11.-

Andorka Péter szerint elérjük a célunkat.

Andorka Péter az elmúlt heti mindkét találkozón hozzájárult a sikerhez, a szpari.-hu-nak a legutóbbi Pápa elleni sikerről nyilatkozott.

- Nagyon fontos volt, hogy a diósgyőri mérkőzés után meg tudtuk nyerni a hazai Pápa elleni találkozót is. Úgy gondolom a mostani három pontos hátrányunkat a hátralévő meccseken le tudjuk dolgozni.

 

- Mi változott a Kecskemét elleni meccs óta?

- Akkor is sokat tettünk a sikerért, nyerni akartunk, igaz ez nem látszott meg a teljesítményen. Most szerencsésebben összejöttek a dolgok. A játékban is, és a párharcokban is sikerült javulnunk. Ezt várom a csapattól a következő három találkozón is. Az is sokat jelent a hajrá előtt, hogy kétszer egymás után tudtunk nyerni.

 

- Úgy tűnik a támadójátékunk összeállt a legutóbbi mérkőzésre.

- Igazából nincs más választásunk, mert pontokat kell szereznünk a meccseken, és azt csak gólszerzéssel lehet elérni. Nem vagyunk könnyű helyzetben, de megteszünk mindent, és úgy gondolom elérjük a célunkat.

 

- Kisebb szerkezeti változások is voltak, ez jelentett pluszt?

- Valószínűleg ennek is szerepe volt, de a korábbi szerkezet sem volt rossz.

 

- Az utóbbi mérkőzésen a kapu előtti összjáték is eredményesebb volt, Hommával jól

együttműködtetek.

- Igen, de nem csak vele, Nacimmal és ha Bouguerra játszik vele is egyre jobban megértjük egymást.

 

- A szurkolók dícsérik a teljesítményed, Te hogy értékelted?

- Örülük minden elismerésnek, és ezúton is köszönöm a szurkolóink bizalmát. Én is úgy éreztem, hogy jobban teljesítettem, mint korábban. Nem mindig jön így össze, de a hátralévő meccseken igyekszem hasonló teljesítményt nyújtani, hogy elérjük a célunkat.