Andorka: ötös!

Andorka öt gól szerzett a szerdai fehérgyarmati meccsen.

Andorka Péter szerdán bemutatkozásként öt gólt szerzett a Szpari színeiben.

- Edző mérkőzésen máskor is rúgtam már öt gólt. A bajnokságban egy idényben 2006-2007-ben volt a csúcs. A másodosztályban, a Haladás színeiben rúgtam 32 gólt. Akkor is elsők lettünk, ha a pontlevonásokat nem számolnánk. A következő szezonban, amikor hivatalosan is bajnokok lettünk, akkor 22 gólt szereztem. Sajnos a tavalyi évben nagyon kevés játéklehetőséget kaptam, ezért akarok váltani. Nyíregyházán eddig nagyon jól érzem magam. A Spartacus vezetőivel még tárgyalunk a szerződésemről.