Andorka rúgta az elsőt
Az idény első gólját Andorka szerezte, a nyáron érkezett csatárunknak természetesen ez az első szparis gólja is.
Andorka Péter:
- Nagyon örülök a gólnak, és hogy a csapatot is hozzá tudtam segíteni egy korai góllal a győzelemhez, ami gólzáporosra sikeredett. Nagyon szép akcióból született az első gólunk, Igornak szóltam is, hogy jövök, és ő pontosan odatette, csak a kapuba kellett rúgni.
Az idénynyitón nagyon motivált volt a csapat. Néhány dolog, amit az ezéseken gyakorolunk, már visszaköszönt a játékunkban, ami azért nem volt tökéletes, de hát még csak az első fordulóban vagyunk. Az eredmény önmagáért beszél.
Méglett volna lehetőségem gólszerzésre, de ezek kimaradtak. Nem akarok külső körülményekre hivatkozni, de az előző idényben nagyon keveset játszottam, és egy csatárnak nagyon nem tesz jót a pihenő. Remélem, most továbbra is játékban maradok, és még gólveszélyesebb leszek.
Ezúton is köszönjük a szurkolóinknak a bíztatást!