Andorka visszatért

Andorka Péter hétfőn este visszaérkezett Ciprusról, és keddtől a klub rendelkezésére áll.

Hétfőn este a nyíregyházi Kossuth téren futottunk össze Andorka Péterrel, a Gold FM teraszon leendő csapattársa Yves Mboussi és a technikai vezető Moravecz Róbert társaságában beszélgettek.

Andorka a szpari.hu-nak elmondta, hogy nem realizálódott a ciprusi szerződtetése, így holnaptól edzésbe áll a Szparinál. A játékostól azt is megtudtuk, hogy korábban a szerződése legfontosabb pontjaiban már megyeztek a Szpari vezetőivel, így ha kedden mindkét fél úgy akarja, alá is írhatják a papírokat.