Angyalföldi mérkőzés

 Ötödször találkozunk a Vasas csapatával a Liga Kupa sorozatban.
 

Vasas - Nyíregyháza Spartacus

Liga Kupa, A csoport, 4. forduló

Augusztus 19. szerda 18.00

Angyalföld, Illovszky stadion

Vezeti: Kovács J. Tamás, asszisztensek: Himma Andrea, Péter Tamás

 

A héten folytatódik a Liga Kupa sorozat. Az első három meccsen négy pontot szereztünk, egy győzelem (KTE ellen itthon: 2-0, Dosso és Batizi-Pócsi góljaival), egy döntetlen (MTK ellen idegenben: 0-0). A Fraditól kikaptunk a ligában.

A Vasassal a korábbi két sorozatban is találkoztunk. A négy mérkőzésből hármat a Spartacus nyert, egyszer a Vasas szerzett három pontot. Háromszor is négy gólt szerzett a győztes együttes, kétszer a Spartacus nyert 4-0-ra, egyszer a Vasas 4-1-re.