Apostu és Ruzsak is bemutatkozik

A Kispest elleni Liga Kupa meccsen két újonnan érkező csatár is bemutatkozik a kezdőben.
Honvéd – Nyíregyháza Spartacus
Liga Kupa, tavaszi sorozat, C csoport, 1. forduló
December 1. szombat, 13.00, Budapest, Bozsik-stadion
Vezeti: Nagy Róbert, asszisztensek: Ortó Gyula, Demeter János

Révész Attila: - A decemberi Liga Kupa mérkőzéseken az a legfontosabb célunk, hogy új játékosokat próbáljunk ki. A keret létszáma nagyon megfogyatkozott a sérülések miatt is. Most a belső védők közül egyedül Sipos Tamásra számíthatok, ezért mellette Hegedüs Tibor fog játszani. A csatársorban a kezdő tizenegyben kap helyet két csatár, akik próbajátékra érkeztek. A csereként számítok a fiatal játékosokra is, akik az NB-III-as csapatunkban szerepelnek.
A két új bemutatkozó csatár egyike a román Bogdan Apostu, ő már játszott a Szpariban a nagyszekeresi jótékonysági mérkőzésen, ahol három gólt lőtt.
A másik bemutatkozó csatár a 23 éves horvát Igor Ruzsak, aki Eszékről érkezett.