Apostu iránt Izraelből érdeklődnek

Klubunkat megkereste egy izraeli egyesület, mert megvásárolnák a csatárunk játékjogát.
Apostu Bogdannak izraeli kérője akadt.
A két klub között tárgyalás folyik a csatár átigazolásáról. Apostu nagy valószínűséggel már nem tér vissza Nyíregyházára.
Mint ismert a csatárunk Izraelből igazolt a Szparihoz. Apostu a Spartacus egykori és mai játékosai közül a legtöbb gólt -tizenegy- lőtte egy idényben. Huszonhat mérkőzésen 1730 percet játszott. 157 percenként szerzett gólt. A REAC ellen mesterhármast jegyzett. Különösen az őszi szezonban teljesített jól, akkor már 9 gólnál tartott 1043 játszott perc után.