Apostu Izraelbe igazolt

Bogdan Apostu az izraeli élvonalba igazolt. A játékos a Szpari ajánlatát többszörösen meghaladó Bnei Sakhnin FC által kínált feltételeket fogadta el.
Meghiúsult a Szpari egyik tervbe vett igazolása, Bogdan Apostu Izraelbe megy.
A Révész Attila a következőket mondta az ügyről:
- A román csatárral úgy egyeztünk meg, hogy ha nem kap más országból kedvezőbb ajánlatot, akkor nálunk kezdi a felkészülést január 7-én. Közben megkereste az izraeli bajnokság egyik élcsapata a Bnei Sakhnin FC, amely UEFA Kupa szereplő. Az izraeliek olyan ajánlatot tettek Apostunak, amivel mi nem tudunk versenyezni. A csatárnak harmincezer eurós összeget ígértek az aláírásáért, és havi 8000 eurós fizetést ajánlottak neki. Ezt mi semmiképpen nem tudjuk megfizetni. Így Izraelba megy.

- Az átigazolási időszak elején elmondtad, hogy csatár poszton mindenképpen erősíteni szeretne a szakvezetés. Most Apostu szerződtetése meghiúsult, mi lehet a megoldás?
- Tény, hogy nagyon rosszul érint minket a hír, mert úgy látszott a csatárposzton megtaláltuk a megoldást. Mivel az összeg, amit az igazolására szántunk felszabadul, így keressük a lehető legjobb megoldást a pótlására.