Apostu jön a Szparihoz
Bogdan Apostuval megegyezett a Szpari, a játékos július 7-étől a klubunk játékosa lesz. A csatár két liga meccsünkön már focizott a Szpariban.
Bogdan Apostu jelezte, hogy eljönne Izraelből, és a Spartacushoz igazolna. A román csatár ki is vásárolta magát a tavalyi izraeli bajnokság negyedik helyezettjétől Bnei Sakhnin FC-től. Az izraeliek azzal a feltétellel engedték el, hogy a július 6-i első bajnoki fordulóban még a rendelkezésükre áll, mivel csak utána érkezik helyette a másik csatár.
Apostu ezután megegyezett a klubunkkal. A szerződést –amely július 7-én léphet érvénybe- faxon megkapta, és alá is írta, és a faxmásolat már meg is érkezett a klubirodára. Ezzel elkötelezte magát a Szparihoz. A csatár elmondta, hogy edzésben van, és nagyon készül arra, hogy az izraeli kitérő után bizonyítson a nyíregyházi csapat színeiben, és a magyar élvonalban.
Szurkolóink is emlékezhetnek rá, Bogdan Apostu tétmérkőzésen tavaly decemberben a Honvéd és a DVSC elleni Liga Kupa találkozón szerepelt a Nyíregyháza Spartacus FC színeiben. Kispesten a hazaiak 4-2-re nyertek. Már 3-0 vezettek, amikor tíz emberrel szépített a Szpari. Előbb Apostu passzából Montvai szerzett gólt, majd Apostu is betalált. A végén Zsolnai állította be a végeredményt. Debrecenben is a hazai gárda győzött 2-1-re, Apostu ezen a meccsen is gólt szerzett, 2-0 után szépített.
A 25 éves (186/76) román csatár a román első- és másodosztályban szerepelt korábban, majd januárban Izraelbe ment.
Apostu ezután megegyezett a klubunkkal. A szerződést –amely július 7-én léphet érvénybe- faxon megkapta, és alá is írta, és a faxmásolat már meg is érkezett a klubirodára. Ezzel elkötelezte magát a Szparihoz. A csatár elmondta, hogy edzésben van, és nagyon készül arra, hogy az izraeli kitérő után bizonyítson a nyíregyházi csapat színeiben, és a magyar élvonalban.
Szurkolóink is emlékezhetnek rá, Bogdan Apostu tétmérkőzésen tavaly decemberben a Honvéd és a DVSC elleni Liga Kupa találkozón szerepelt a Nyíregyháza Spartacus FC színeiben. Kispesten a hazaiak 4-2-re nyertek. Már 3-0 vezettek, amikor tíz emberrel szépített a Szpari. Előbb Apostu passzából Montvai szerzett gólt, majd Apostu is betalált. A végén Zsolnai állította be a végeredményt. Debrecenben is a hazai gárda győzött 2-1-re, Apostu ezen a meccsen is gólt szerzett, 2-0 után szépített.
A 25 éves (186/76) román csatár a román első- és másodosztályban szerepelt korábban, majd januárban Izraelbe ment.