Apostut tovább tesztelik

Bogdan Apostut decemberben tovább teszteli a klubunk.
Révész Attila elmondta, hogy a mai napon tárgyaltak Bogdan Apostuval és menedzserével.
A játékossal abban maradtak, hogy a hónap végén visszatér Nyíregyházára. A Liga Kupa mérkőzésekre zöldkártyát kérnek a román csatárnak, és akkor tovább tesztelik. Azt követően döntenek a leigazolásáról.
(Mint már írtuk december elején három Liga Kupa meccset is játszunk. December 1-én Kispesten, 5-én Debrecenben, 8-án ismét a fővárosban a REAC csapatával játszunk.)

A klub tárgyal a kameruni Aladummal is. A húsz éves kapust harmadik számú kapusnak igazolnák, ha egyezségre tudnak jutni. (A korábbiakban a hálóőr nevét tévesen közöltük, ezért elnézést kérünk tőle és szurkolóinktól.)