Apostuval megegyezett a klub, Tóth Mihállyal tárgyalnak
Bogdan Apostuval megegyezett a klubunk a szerződtetéséről. A labdarúgó holnap írja a alá a papírokat.
Ma Bogdan Apostu elfogadta a Nyíregyháza Spartacus által számára felkínált szerződést.Pénteken alá is írja a papírokat. A megegyezés szerint a román támadó három évig lesz az egyesületünk labdarúgója.
Délelőtt Tóth Mihály is járt a stadionban, ahol Révész Attilával beszélgetett. Tájékozódott a neki kínált ajánlatról, ismerkedett a klubunkkal és a várossal. Mint ismert a 33 éves csatár ősszel a Honvéd labdarúgója volt. A szezon végén szabadlistára tették a játékost.
Tóth Mihály, most új klubot keres. Mint azt Révész Attila klubmenedzser elmondta, ők is megkeresték a játékost. Most a megkezdett beszélgetést folytatták Nyíregyházán.
A rutinos támadót több hazai klub is megkereste és még vár egy külföldi ajánlatra is, december 15-ig ad végleges választ a klubunknak. A labdarúgó azt is elmondta, nagyon örül, hogy eljött Nyíregyházára, mert a személyesen szerzett első tapasztalatai mind a klubról, mind a városról nagyon kedvezőek.
Több külföldi játékos is érkezett csütörtökön, akiket megtekint a szakvezetés. Különösen a két bal lábas játékosra kíváncsiak, mivel bal oldalon is szerepeltethető focistánk kevés van. Egyikőjük szombaton be is mutatkozhat.
Délután a csapat ismét együtt volt a stadionban, ekkor a szakvezetés ismertette az őszi szereplés mérlegét, és egyenként is értékelték a játékosok teljesítményét. Jövő héttől kapnak pihenőt a játékosok, és január 7-én hétfőn találkoznak újra, amikor orvosi vizsgálattal kezdődik a felkészülés. Tajti József a megbeszélés végén azt is elmondta, hogy milyen súllyal várják vissza a játékosokat az első edzésre. Egyénenként feladatokat is megszabott a labdarúgóinknak.
Délelőtt Tóth Mihály is járt a stadionban, ahol Révész Attilával beszélgetett. Tájékozódott a neki kínált ajánlatról, ismerkedett a klubunkkal és a várossal. Mint ismert a 33 éves csatár ősszel a Honvéd labdarúgója volt. A szezon végén szabadlistára tették a játékost.
Tóth Mihály, most új klubot keres. Mint azt Révész Attila klubmenedzser elmondta, ők is megkeresték a játékost. Most a megkezdett beszélgetést folytatták Nyíregyházán.
A rutinos támadót több hazai klub is megkereste és még vár egy külföldi ajánlatra is, december 15-ig ad végleges választ a klubunknak. A labdarúgó azt is elmondta, nagyon örül, hogy eljött Nyíregyházára, mert a személyesen szerzett első tapasztalatai mind a klubról, mind a városról nagyon kedvezőek.
Több külföldi játékos is érkezett csütörtökön, akiket megtekint a szakvezetés. Különösen a két bal lábas játékosra kíváncsiak, mivel bal oldalon is szerepeltethető focistánk kevés van. Egyikőjük szombaton be is mutatkozhat.
Délután a csapat ismét együtt volt a stadionban, ekkor a szakvezetés ismertette az őszi szereplés mérlegét, és egyenként is értékelték a játékosok teljesítményét. Jövő héttől kapnak pihenőt a játékosok, és január 7-én hétfőn találkoznak újra, amikor orvosi vizsgálattal kezdődik a felkészülés. Tajti József a megbeszélés végén azt is elmondta, hogy milyen súllyal várják vissza a játékosokat az első edzésre. Egyénenként feladatokat is megszabott a labdarúgóinknak.