Az első félidő dícséretes
Nyíregyháza Spartacus - Vasas 4-0 (4-0)
Liga Kupa, Acsoport, 10. forduló
2009.02.11.
Révész Attila: - Az első félidőben azt tették a játékosok amit kértem. Jó felfogásban, agresszívan játszottunk. Mivel a középpályán több védekező játékosunk volt mint általában, ezért azt kértem, hogy a kontra lehetőségeket használjuk ki a gólszerzésre. Ezúttal a csatáraink a helyzeteket is kihasználták. Ez akkor is jó jel, ha az ellenfél többnyire a fiataljait szerepeltette.
A második játékrészben nem volt ennyire jó a teljesítményünk, de a cseréknek is be kellett illeszkedni a csapatjátékba, ez nem ment azonnal. Ezért is kell minél több lehetőséget biztosítani a fiataloknak a nagycsapatban. De úgy tűnik, hogy új igazolásokra is szükség lesz, mert egy-egy sérülés esetén gond lehet.
A játékosok közül Illyés a második játékrészben néhány szép védést bemutatott. Ugyanakkor a kirúgásaival támadásindításával elégedetlen voltam, mert ritkán ment jó helyre. Ebben rengeteget kell fejlődnie. Perényi annyit adott ki magából amennyit kellett. A középső védők Goia és Mboussi jól teljesítettek. Cornaci néhány pontatlansága mellett elfogadhatót teljesítményt nyújtott.
A két középső középpályás a labdaszerzéssel volt elfoglalva. Minczér az első játékrészben sokszor volt pontatlan, de a második félidőben amikor nagyobb területe volt, akkor feljavult a játéka. Odrobéna középen a védekezés teljesítette, de mikor kiment szélre akkor eltűnt a mezőnyben. Ramos visszafogott volt. Lakatos sokkal jobban tette a dolgát mint az előző meccseken, a befejező helyzeteknél hibázott. Ismét azt az aktív Apostut láttuk, akit ősszel megismertünk, oda is ért a labdákra. Két gólt is szemfülességével és gyorsaságával szerzett, nekem a harmadik gólja tetszet, az klasszikus csatárteljesítmény volt.
Jakob jobban teljesített, és a pontrúgásaira szükségünk lehet.
Hegedüs most halványabban teljesített, mint a bőcsiek ellen, mert nagyobb volt a játék sebessége.
Nagy Dávid és Oláh Dávid játékában is voltak bíztató elemek, mindkettőjüknek szükségük van a rutin szerzésre, akkor hasznára lehetnek a csapatnak. Dosso játéka nem tetszett, de ő sérülés után tért vissza, ez látszott a játékán, Szilágyi nagy lendülettel kezdett, aztán elszürkült a játéka.