Az első füves edzés -2010.02.23.-
Ma délelőtt Ófehértón gyakorolt a csapat.

Az idén először edzett füvespályán a Nyíregyháza Spartacus csapata. A szakvezetés már kereste a lehetőséget erre, de a stadion füvespályáját még kímélni akarják, így Ófehértóra utazott a csapat és ott edzettek. A játékosok és a szakvezetés egyaránt örömmel vette tudomásul a váltást. Az edzés végén kétszer öt perc egymás elleni játékot is beiktatott Szentes Lázár.
A héten még többször is Ófehértón készülhet a csapat, de a hét utolsó napjain már a stadionban tartaná a szakvezetés az edzéseket. Mint ismert vasárnap Angyalföldön játsszuk az első bajnokit.
A gyakorlásról Stanisic és Bosnjak hiányzott, előbbi csak márciusban térhet vissza, Bosnjak egy kezelésen volt hétfőn ő holnap folytatja az edzéseket.
