Az év meccse 2007-ben a bajnokavató volt!
Nos, nem született meglepetés, szurkolóink az év meccsének 2007-ben a Szpari – Vecsés bajnokavató mérkőzést szavazták.
Legutóbbi szavazásunkban az év mérkőzésére lehetett szavazni, az alábbi eredmény született:
1. Nyíregyháza Spartacus – Vecsés 1-0
- szavazat: 378 (36.31%)
2. Nyíregyháza Spartacus – DVSC 1-1
- szavazat: 306 (29.39%)
3. FTC – Nyíregyháza Spartacus 1-1
- szavazat: 253 (24.30%)
4. Nyíregyháza Spartacus – Szolnok 1-0
- szavazat: 55 (5.28%)
5. Jászapáti – Nyíregyháza Spartacus 0-2
- szavazat: 49 (4.71%)
Összes szavazat: 1041
A következő egy hétben az ősz legszebb Szpari góljára szavazhatnak. (Néhányat közülük megnézhetnek videotárunkban is.)
Az első Lippai Ákos gólja a REAC ellen. Emlékezhetünk rá, hogy Montvai játszotta át a labdát jobbról a bal oldalra, Moldován levette, kivárt, majd visszajátszott Lippainak, Ákos igazított egyet a labdán, majd hatalmas gólt lőtt 18 méterről a bal felsőbe.
A Győr ellen Hegedüs Tibor szerezte a gólt, aki korábban a Rába parti együttesnél is szerepelt. Középpályásunk első élvonalbeli találatát Lippai szögletéből fejelte. A labdába a rövid oldalon érkezve fejelt bele „Hege” és a játékszer a hosszú oldalon, a kapufát is érintve jutott a hálóba.
A DVSC ellen George jegyezte a gólunkat. Montvai Tibi ment el a jobb oldalon, majd középre játszott és az érkező George közelről a hálóba lőtt.
A következő fordulóban Szilágyi Norbert szerezte a három pontot jelentő találatot Siófokon. Lippai szépen tört be a tizenhatoson belülre, már az ötös vonalánál tartott, amikor visszajátszotta a labdát a középen érkező csatárunknak, és „Sziszi” a kapuba lőtt.
Az utolsó fordulóban az első gólunkat a Vasas ellen szintén Szilágyi szerezte. Előtte George indította a felezővonal közeléből a bal oldalra keveredett Vukadinovicot, Dejan elviharzott a balszélen, majd középre játszotta a labdát. Szilágyi érkezett nagy lendülettel, és nagyot „nyújtózkodva” érte el a labdát, felhőfejese a léc alatt vágódott a hálóba.
1. Nyíregyháza Spartacus – Vecsés 1-0
- szavazat: 378 (36.31%)
2. Nyíregyháza Spartacus – DVSC 1-1
- szavazat: 306 (29.39%)
3. FTC – Nyíregyháza Spartacus 1-1
- szavazat: 253 (24.30%)
4. Nyíregyháza Spartacus – Szolnok 1-0
- szavazat: 55 (5.28%)
5. Jászapáti – Nyíregyháza Spartacus 0-2
- szavazat: 49 (4.71%)
Összes szavazat: 1041
A következő egy hétben az ősz legszebb Szpari góljára szavazhatnak. (Néhányat közülük megnézhetnek videotárunkban is.)
Az első Lippai Ákos gólja a REAC ellen. Emlékezhetünk rá, hogy Montvai játszotta át a labdát jobbról a bal oldalra, Moldován levette, kivárt, majd visszajátszott Lippainak, Ákos igazított egyet a labdán, majd hatalmas gólt lőtt 18 méterről a bal felsőbe.
A Győr ellen Hegedüs Tibor szerezte a gólt, aki korábban a Rába parti együttesnél is szerepelt. Középpályásunk első élvonalbeli találatát Lippai szögletéből fejelte. A labdába a rövid oldalon érkezve fejelt bele „Hege” és a játékszer a hosszú oldalon, a kapufát is érintve jutott a hálóba.
A DVSC ellen George jegyezte a gólunkat. Montvai Tibi ment el a jobb oldalon, majd középre játszott és az érkező George közelről a hálóba lőtt.
A következő fordulóban Szilágyi Norbert szerezte a három pontot jelentő találatot Siófokon. Lippai szépen tört be a tizenhatoson belülre, már az ötös vonalánál tartott, amikor visszajátszotta a labdát a középen érkező csatárunknak, és „Sziszi” a kapuba lőtt.
Az utolsó fordulóban az első gólunkat a Vasas ellen szintén Szilágyi szerezte. Előtte George indította a felezővonal közeléből a bal oldalra keveredett Vukadinovicot, Dejan elviharzott a balszélen, majd középre játszotta a labdát. Szilágyi érkezett nagy lendülettel, és nagyot „nyújtózkodva” érte el a labdát, felhőfejese a léc alatt vágódott a hálóba.