Az év sportvezetője: Sziky Gyula -2010.07.02.-
Az MLSZ pénteken délelőtt Telkiben tartotta a már hagyományos, bajnoki évet lezáró díjkiosztó ünnepségét.
Az év sportvezetője, Minarik Ede-díjat Sziky Gyula, klubunk többségi tulajdonosa kapta.
Az MLSZ elnöksége ezzel a díjjal ismerte a klubvezetőnknek az elmúlt években a magyar labdarúgásért kifejtett tevékenységét.
Az elnökség indoklása szerint:
Sziky úr soha nem látott mértékű adósságtól szabadította meg a magyar labdarúgást az Advertum Kft. révén. Az ő szerepvállalásának köszönhető a DIGI TV behozatala a magyar sportba, és ezáltal a megemelt tv közvetítési díjak elérésének lehetősége.
A díjazottak listája:
Az év játékosa (Bozsik József-díj): Horváth Gábor (Videoton FC)
Az év felfedezettje (Hidegkuti Nándor-díj): Megyeri Balázs (Ferencvárosi TC)
A bajnokság gólkirálya (Deák Ferenc-díj): Nikolic Nemanja (Összesen 18; Kaposvári Rákóczi FC (10); Videoton FC (8))
Az év edzője (Sebes Gusztáv-díj): Dr. Mezey György (Videoton FC)
Az év játékvezetője (Hertzka Pál-díj): Szabó Zsolt
Az év sportújságírója (Molnár Dániel-díj): Faragó Richárd
Az év sportvezetője (Minarik Ede-díj): Sziky Gyula
Az év tulajdonosa, elnöke vagy "kívülállója" (A labdarúgásért díj):Szima Gábor )DVSC-TEVA)
A legjobb roma fiatalnak járó elismerés (Farkas János-díj): Mohácsi Rudolf (Budapest Honvéd)
Az év utánpótlás (U-19) labdarúgója: Simon Krisztián (Újpest FC)
Az év utánpótlás bajnok-csapat (U-19) edzője: Tamási Zsolt (MTK Budapest)
Az év utánpótlás (U-17) labdarúgója: Vécsei Bálint (Budapest Honvéd)
Az év utánpótlás bajnok-csapat (U-17) edzője: Varga Károly (Budapest Honvéd)
FAIR PLAY-díj:
Soproni Liga NB I.
1. Videoton FC
2. DVSC-TEVA
3. Kecskeméti TE-ERECO
NB II. Keleti csoport
1. REAC
2. DVSC-DEAC
3. Dunakanyar-Vác
NB II. Nyugati csoport
1. Videoton-Puskás Akadémia
2. Gyirmót SE
3. Kozármisleny
I. osztályú U-19 korosztályú bajnokság
1. MTK Budapest
I. osztályú U-17 korosztályú bajnokság
1. Nyírsuli