Az idei utolsó bajnoki a Sóstói úti stadionban
Révész Attila a következőket nyilatkozta a szpari.hu-nak.
- A mérkőzésnek kiemelt jelentősége van. Ha holnap nyerünk, akkor a Spartacus eddigi egyik legjobb őszét teljesíti az élvonalban. A jövőnk szempontjából is kiemelt mérkőzés lesz, mivel a megyei politikusok is eljönnek. Reméljük ők is úgy találják majd, hogy ezt az együttest érdemes támogatni. Legutóbb kétszer döntetlent játszottunk itthon, ezért is győznünk kell a hazai nézők megérdemlik, hogy győzelemmel búcsúztassuk az évet hazai pályán. Ráadásul tavaly a Fehérvártól mindkét találkozón kikaptunk. A középpályán nagyon kell figyelnünk. Most az utolsó percig kell koncentrálnunk, és bízom abban, hogy csatáraink is gólképesek lesznek- mondta Révész Attila.
Várható kezdő: Illyés – Perényi, Mboussi, Goia, Cornaci – Miskolczi, Zabos, Hegedüs, Bárányos – Stojkov, Apostu
Eltiltott: Ramos
Sérültek: Lazareanu, Minczér
A főpénztárnál - új lelátó oldalán - 12 órakor kezdődik a jegyárúsítás.