Az ifik nyertek Újpesten
Az U-19-es csapatunk 2-1-re nyert Újpesten, úgy hogy a végén kettős emberhátrányban fociztunk, az U-17-es gárda 1-4-ről fordított, de végül 6-5-re kikaptak.
Utánpótlás eredmények
U-19-es elsőosztályú bajnokság
UTE – Nyírsuli 1-2 (0-1)
Budapest, Szusza-stadion
Nyírsuli: Gazsi – Hokk Á., Bodó, Matejkó, Csáki J. - Papp Á., Makai, Csáki R., Lakatos - Horváth, Gondor
Edző: Szatke Zoltán
Gólszerző: Lakatos, Gondor
Kiállítva: Gondor, Horváth
Sárga lap: Bodó, Csáki
Jók: Az egész csapat
Küzdelmes, kemény mérkőzésen sikerült elhozni a fontos három pontot. A mérkőzés végén kettős emberhátrányban küzdött a csapatunk. Minden játékos dicsérhető a küzdeni tudása miatt.
UTE – Nyírsuli 6-5 (3-0)
Budapest, Szusza-stadion
Nyírsuli: Sánta (Janda, 46.p.) – Hokk B., Papp L., Pócsi, Torma (Ignéczi, 76.p.) – Ráti, Bíró, Kövér, Szabó - Lengyel (Batizi, 46.p.), Makula
Edző: Gáspár László
Gólszerző: Makula 2, Batizi, Kövér, Ráti
Sárga lap: Bíró
Jók: Makula, Batizi, Ráti
Durva szélsőségek jellemezték a vendégcsapat játékát. 0-3-ról, és 1-4-ről fordítottak 5-4-re 15 perc alatt. Két újabb fegyelmezetlenség miatt, sajnos elmaradt a nagy bravúr.
U-18-as bajnokság
DVTK „A” – Nyírsuli 0-2 (0-2)
Gólszerző: Soós, Opálenik
Edző: Feczkó Tamás
U-16-as bajnokság
DVTK „A” – Nyírsuli 1-1 (0-1)
Gólszerző: Somogyi
Edző: Pók István
U-15-ös elsőosztályú bajnokság
Nyírsuli – MTK 0-7 (0-1)
Edző: Varga Attila
U-13-as elsőosztályú bajnokság
Nyírsuli – MTK 3-1 (2-1)
Gólszerző: Ecsedi, Németh, Majoros
Edző:Hokk Béla
U-14-es bajnokság
Eger – Nyírsuli 5-4 (0-2)
Gólszerző: Fekete, Szaffián, Fabu
Edző: Pacaj Szergej
U-12-es bajnokság
Eger – Nyírsuli 1-2 (1-1)
Gólszerző: Istenes, Kapin D.
Edző: Nemes Sándor
U-10, Ticoplast Kupa
1. Nyírsuli
Papp Tibor csapata első lett a Tiszaújvárosban rendezett tornán. Tiszaújvárostól 3-1-re kaptak ki, Nagydobossal 1-1-et játszottak, a Kazincbarcikát 7-0-ra, Eger együttesét 4-0-ra, a debreceni Olasz Focisulit és a DVTK-t 3-0-ra, a Jászberényt 1-0-ra verték! A legjobb mezőnyjátékos címet Ötvös Bence kapta.
Gratulálunk a srácoknak a torna győzelemhez, és Ötvös Bencének a díjhoz!
U-19-es elsőosztályú bajnokság
UTE – Nyírsuli 1-2 (0-1)
Budapest, Szusza-stadion
Nyírsuli: Gazsi – Hokk Á., Bodó, Matejkó, Csáki J. - Papp Á., Makai, Csáki R., Lakatos - Horváth, Gondor
Edző: Szatke Zoltán
Gólszerző: Lakatos, Gondor
Kiállítva: Gondor, Horváth
Sárga lap: Bodó, Csáki
Jók: Az egész csapat
Küzdelmes, kemény mérkőzésen sikerült elhozni a fontos három pontot. A mérkőzés végén kettős emberhátrányban küzdött a csapatunk. Minden játékos dicsérhető a küzdeni tudása miatt.
UTE – Nyírsuli 6-5 (3-0)
Budapest, Szusza-stadion
Nyírsuli: Sánta (Janda, 46.p.) – Hokk B., Papp L., Pócsi, Torma (Ignéczi, 76.p.) – Ráti, Bíró, Kövér, Szabó - Lengyel (Batizi, 46.p.), Makula
Edző: Gáspár László
Gólszerző: Makula 2, Batizi, Kövér, Ráti
Sárga lap: Bíró
Jók: Makula, Batizi, Ráti
Durva szélsőségek jellemezték a vendégcsapat játékát. 0-3-ról, és 1-4-ről fordítottak 5-4-re 15 perc alatt. Két újabb fegyelmezetlenség miatt, sajnos elmaradt a nagy bravúr.
U-18-as bajnokság
DVTK „A” – Nyírsuli 0-2 (0-2)
Gólszerző: Soós, Opálenik
Edző: Feczkó Tamás
U-16-as bajnokság
DVTK „A” – Nyírsuli 1-1 (0-1)
Gólszerző: Somogyi
Edző: Pók István
U-15-ös elsőosztályú bajnokság
Nyírsuli – MTK 0-7 (0-1)
Edző: Varga Attila
U-13-as elsőosztályú bajnokság
Nyírsuli – MTK 3-1 (2-1)
Gólszerző: Ecsedi, Németh, Majoros
Edző:Hokk Béla
U-14-es bajnokság
Eger – Nyírsuli 5-4 (0-2)
Gólszerző: Fekete, Szaffián, Fabu
Edző: Pacaj Szergej
U-12-es bajnokság
Eger – Nyírsuli 1-2 (1-1)
Gólszerző: Istenes, Kapin D.
Edző: Nemes Sándor
U-10, Ticoplast Kupa
1. Nyírsuli
Papp Tibor csapata első lett a Tiszaújvárosban rendezett tornán. Tiszaújvárostól 3-1-re kaptak ki, Nagydobossal 1-1-et játszottak, a Kazincbarcikát 7-0-ra, Eger együttesét 4-0-ra, a debreceni Olasz Focisulit és a DVTK-t 3-0-ra, a Jászberényt 1-0-ra verték! A legjobb mezőnyjátékos címet Ötvös Bence kapta.
Gratulálunk a srácoknak a torna győzelemhez, és Ötvös Bencének a díjhoz!