Az NB III-as csapatunk is nyert
A hétvégi bajnoki meccs előtt a Szpari és a DVTK az NB III-ban is találkozott. A csapatunk 3-1 arányban nyert. Nyíregyháza - Spartacus - Szpari
Nyíregyháza Spartacus – Diósgyőr 3–1 (0–1)
NB III Tisza csoport, 8. forduló
Tiszavasvári út, 200 néző, vezette: Puskás.
Nyíregyháza Spartacus: Tóth N. – Ur, Kántor F., Orgován Gy., Varga K., Lakatos L. (Puskás D.), Markos, Bakos (Farkas M.), Nagy D. (Oláh D.), Fekete Á., Simon G.
Edző: Balogh Zoltán.
DVTK: Vojinovics – Bokros, Kreizler, Nagy G., Trbovics, Balogh D. (Csorba), Takács P., Kovács Á., Horváth Sz. (Kaponyás), Kánya (Villás), Tchana.
Edző: Deák István.
Gólszerző: Simon G. (50.p. és 78.p.), Lakatos L. (66.p.), illetve Balogh D. (4.p.)