Az NB-III-ban is nyertünk a DVTK ellen
Diósgyőrben vasárnap 1-0-ra nyert az NB-III-as csapatunk, a gólt Nagy Dávid szerezte
DVTK – Nyíregyháza Spartacus 0-1 (0-1)
NB-III Tisza csoport, 22. forduló
Diósgyőr, 200 néző, vezette: Erdélyi
DVTK: Dénes – Vida, Czövek, Bokros, Kerényi, Guyazou, Horváth Sz., Kleiber, Kovács Á. (Csorba), Kánya (Lindák), Cardozo
Edző: Földesi Károly
Nyíregyháza Spartacus: Tóth N. – Markos, Kántor, Cséke, Deák - Csernák, Farkas, Orgován, Oláh (Bagoly) - Nagy D. (Bakos), Anderka (Debróczki)
Edző: Balogh Zoltán.
Gól: Nagy D. (30.p)
Kiállítva: Czövek (53.p)
A csapatunk jelenleg hetedik a tabellán, a hatodik Hajdúböszörménnyel azonos a pontszámunk.
NB-III Tisza csoport, 22. forduló
Diósgyőr, 200 néző, vezette: Erdélyi
DVTK: Dénes – Vida, Czövek, Bokros, Kerényi, Guyazou, Horváth Sz., Kleiber, Kovács Á. (Csorba), Kánya (Lindák), Cardozo
Edző: Földesi Károly
Nyíregyháza Spartacus: Tóth N. – Markos, Kántor, Cséke, Deák - Csernák, Farkas, Orgován, Oláh (Bagoly) - Nagy D. (Bakos), Anderka (Debróczki)
Edző: Balogh Zoltán.
Gól: Nagy D. (30.p)
Kiállítva: Czövek (53.p)
A csapatunk jelenleg hetedik a tabellán, a hatodik Hajdúböszörménnyel azonos a pontszámunk.