Az új játékosaink szerdán bemutatkozhatnak
Szerdán a Liga Kupa meccsen, nagy valószínűséggel már játszhat a Szpariban Rojas és Charles, a két újonnan igazolt játékosunk.
Hétfőn délután a stadionban vezényelt edzést a szakmai stáb a Szpari játékosainak. A legfontosabb kérdés előtte az volt kikre számíthatnak a szerdai összeállításnál?
Kezdjük a jó hírekkel, Lippai Ákos a csapattal együtt edzett, játékra kész. Várhatóan már szerdán lehetőséget kap, hogy játékba lendüljön. Ambrusz Árpád is teljes értékű munkát végzett hétfőn délután, kiújult sérülése meggyógyult.
A két új argentin játékos Rojas és Charles leigazolása a szerdai meccs kezdetéig minden valószínűség szerint teljesen lezárul (a vizumaik hosszabbítása hiányzik a szükséges papírok közül). A Liga Kupa meccsen várhatóan ők is lehetőséget kaphatnak.
Moldovan Tibor és Perényi Szabolcs is a csapattal edzett, a ma délutáni fegyelmi tárgyalás után dől el, hogy játszhatnak-e a következő meccseken.
Továbbra is sérült Marius Sava, a jelek szerint a jövő héten már teljes értékű edzéseket fog végezni, és újra számíthatnak rá a szakvezetők. Több játékosunk kisebb-nagyobb sérülésekkel bajlódik. Cséke György a sarkát fájlalja, ő még a DVTK elleni utolsó edzésen sérült meg, de vállalta a játékot. A hétfői gyakorlást kihagyta, és kondicionálást végzett Sipos Tamással és Máthé Gáborral együtt. Sipos Tamás az Ibrány elleni meccsen sérült meg, húzódást szenvedett. Máthé Gábor korábbi nyakizom húzódása miatt pihent.
Az edzést a kétkapus játékig teljesítette Hegedüs Tibor is. Ő a DVTK elleni meccsen sérült meg, a bokáját fájlalja. A kétkapus edzés alatt futott. Hétvégére várhatóan ő is hadra fogható lesz.
Kezdjük a jó hírekkel, Lippai Ákos a csapattal együtt edzett, játékra kész. Várhatóan már szerdán lehetőséget kap, hogy játékba lendüljön. Ambrusz Árpád is teljes értékű munkát végzett hétfőn délután, kiújult sérülése meggyógyult.
A két új argentin játékos Rojas és Charles leigazolása a szerdai meccs kezdetéig minden valószínűség szerint teljesen lezárul (a vizumaik hosszabbítása hiányzik a szükséges papírok közül). A Liga Kupa meccsen várhatóan ők is lehetőséget kaphatnak.
Moldovan Tibor és Perényi Szabolcs is a csapattal edzett, a ma délutáni fegyelmi tárgyalás után dől el, hogy játszhatnak-e a következő meccseken.
Továbbra is sérült Marius Sava, a jelek szerint a jövő héten már teljes értékű edzéseket fog végezni, és újra számíthatnak rá a szakvezetők. Több játékosunk kisebb-nagyobb sérülésekkel bajlódik. Cséke György a sarkát fájlalja, ő még a DVTK elleni utolsó edzésen sérült meg, de vállalta a játékot. A hétfői gyakorlást kihagyta, és kondicionálást végzett Sipos Tamással és Máthé Gáborral együtt. Sipos Tamás az Ibrány elleni meccsen sérült meg, húzódást szenvedett. Máthé Gábor korábbi nyakizom húzódása miatt pihent.
Az edzést a kétkapus játékig teljesítette Hegedüs Tibor is. Ő a DVTK elleni meccsen sérült meg, a bokáját fájlalja. A kétkapus edzés alatt futott. Hétvégére várhatóan ő is hadra fogható lesz.