Az új játékosok meghívták a csapatot
Vacsorával zárul az e heti közös munka a Szpari játékosainak. Az újak hívták meg a csapatot.
Nyíregyháza – Spartacus – szpari.hu
Pénteken délután a Fradi elleni meccset egymás közti játékkal pótolták a szakvezetők. Brekk János elmondta sokat futottak a játékosok, így elérte célját az edzés.
- A kezdő csapaton, akik vasárnap is játszottak érződött a fáradtság, mert hétközben nem sok pihenőt kaptak. De a mai játéknak ez volt a legfontosabb célja, hogy megkapják a kellő terhelést a labdarúgóink. Most kapnak két nap pihenőt. Aztán hétfőn, keden két-két edzéssel folytatjuk a munkát. Szerdán regenerálással frissítünk. Az utolsó két nap már a szombati Haladás elleni játékot gyakoroljuk majd- mondta Brekk János
A szakvezetés nem tudott megegyezni Jurij Csapijjal, így ő távozott, Prihodko már korábban hazautazott, rá most nem tartottak igényt a Szparinál.
Luis Ramos körömgyulladás miatt hiányzott a héten, kisebb orvosi beavatkozásra kerítettek sort a szünetet kihasználva. A csapatból más nem hiányzott, a korábbi sérültek is egyre jobb erőben vannak.
A heti közös program vacsorával zárult. Az újonnan érkezettek vacsorára hívták meg a Szpari focistáit. Így Lakatos István, Majoros Árpád és David Imedashvili kérésére főrendezőnk Papp János „Csoszi” főzött babgulyást és töltöttkáposztát.