Bagoly a legjobb
Honlapunk olvasóinak szavazatai alapján 2007-ben Bagoly Gábor volt a Nyíregyháza Spartacus legjobb játékosa.
2008. 01. 02-án lezárult az a szavazásunk, amelyben arról lehetett dönteni, hogy tavaly ki volt a Szpari legjobb játékosa?
A szavazást Bagoly Gábor nyerte, a második Lippai Ákos, míg a harmadik Ambrusz Árpád lett.
Bagoly Gábor - szavazat: 7664 (30.83%)
Lippai Ákos - szavazat: 7056 (28.39%)
Ambrusz Árpád - szavazat: 6453 (25.96%)
Montvai Tibor - szavazat: 1257 (5.06%)
Miskolczi László - szavazat: 1194 (4.80%)
Zabos Attila - szavazat: 438 (1.76%)
Hegedüs Tibor - szavazat: 332 (1.34%)
Cornaci, Cladio - szavazat: 299 (1.20%)
Minczér Tibor - szavazat: 165 (0.66%)
Előtte arról dönthettek: ki volt az ősz legjobb játékosa, azt szavazást Ambrusz Árpád nyerte Cornaci és Lazareanu előtt.
Most induló szavazásunkban arról dönthetnek, hogy melyik volt a Nyíregyháza Spartacus legjobb meccse az őszi szezonban.
A szavazást Bagoly Gábor nyerte, a második Lippai Ákos, míg a harmadik Ambrusz Árpád lett.
Bagoly Gábor - szavazat: 7664 (30.83%)
Lippai Ákos - szavazat: 7056 (28.39%)
Ambrusz Árpád - szavazat: 6453 (25.96%)
Montvai Tibor - szavazat: 1257 (5.06%)
Miskolczi László - szavazat: 1194 (4.80%)
Zabos Attila - szavazat: 438 (1.76%)
Hegedüs Tibor - szavazat: 332 (1.34%)
Cornaci, Cladio - szavazat: 299 (1.20%)
Minczér Tibor - szavazat: 165 (0.66%)
Előtte arról dönthettek: ki volt az ősz legjobb játékosa, azt szavazást Ambrusz Árpád nyerte Cornaci és Lazareanu előtt.
Most induló szavazásunkban arról dönthetnek, hogy melyik volt a Nyíregyháza Spartacus legjobb meccse az őszi szezonban.