Bagoly a legkisebbeknél járt

Bagoly Gábor meglátogatta korábbi edzőit, és a Szpari utánpótlásának legfiatalabb tagjait.
Az elmúlt héten a NYÍRSULI U-7-es korosztályának edzésén járt Bagoly Gábor a Szpari csapatkapitánya. A javarészt még óvodáskorú gyerekek és szüleik nagy szeretettel fogadták Gabit, aki szerelést öltött és részt vett a szülők játékában. Az edzést követően az öltözőben beszélgetést folytattak a szülők és a gyerekek. Gabi elmondta, hogy nagy szeretettel gondol vissza gyerekkorára, hiszen ő is ebben az egyesületben nevelkedett. Külön öröm volt számára, hogy nevelő edzője Neumann Gábor és az őt követő Hajdú József is jelen volt ezen a találkozón előbbi szakág vezetői, utóbbi az U-7 edzői minőségében.