Bagoly Gábor jubileumra készül!

Bagoly Gábor, a nyíregyházi utánpótlás sajátnevelésű labdarúgója, a Nyíregyházi Spartacus csapatkapitánya, a 250. élvonalbeli mérkőzésére készül.
Bagoly Gábor jeles, jubileumi eseményre készül. A Szpari csapatkapitánya eddigi pályafutása során 249 NB-I-es találkozón szerepelt. A 250. élvonalbeli mérkőzését várhatóan szombaton a Vasas csapata ellen játszhatja.
Bagoly Gábor harminchárom éves. A nyíregyházi utánpótlásban kezdett focizni. Innen került a felnőtt keretbe. Játszott megyei csapatokban is, majd visszakerült anyaegyesületéhez.
Innen a DVSC-hez igazolt. Játszott a Dunaferr együttesében, majd Sopronban folytatta. Szerepelt Bajnokok Ligája selejtező mérkőzéseken és a Sopron a Magyar Kupát is magasra emelhette. Támadó középpályásként kezdte karrierjét, majd védekező játékosként folytatta pályafutását.
A Szparihoz januárban tért vissza. Júliusban a másodosztályú bajnoki címért kapott serleget emelhette a magasba a nyíregyházi szurkolók nagy örömére.
Bagoly Gábor büszkén vallja, hogy nyíregyházi, és nem titkolja –reméljük minél később-, pályafutását kedvenc klubjában a Szpariban akarja befejezni.
A klubunk, szurkolóink nevében is gratulálunk csapatkapitányunknak a jeles jubilleumhoz!