Bakos a Szpariban képzeli el a jövőjét

Bakos Bence a Szpari saját nevelésű húsz éves középpályása meghatározó játékos akar lenni a csapatban.

Bakos Bence a Nyíregyháza Spartacus saját nevelésű játékosa a 2008-2009-es bajnoki évben mutatkozott be az élvonalban. A középpályásunk két mérkőzésen 84 percig volt a pályán.

 

- Mikor kezdtél játszani?

- A Nyírsuliban kezdtem focizni hét éves koromban, Révész Csaba csapatában. Végigjártam a korosztályos csapatokat, és az elmúlt bajnoki évben a felnőtt csapat bajnoki keretéhez kerültem. Gyerekkorom óta focista akarok lenni, és az volt a vágyam, hogy a Szpari felnőtt csapatában játszhassak és idővel meghatározó játékos legyek a csapatban.

 

- Milyen volt az első élvonalbeli meccsed?

- Székesfehérváron a hatvanötödik percben mentem be, de sajnos nem túl jó hangulatú mérkőzésen mutatkoztam be. A második szereplésem a Vasas ellen volt a záró fordulóban sokkal jobban sikerült. Akkor nagyon jó volt játszani, a közönség bíztatását is megtapasztaltam, a csapat is egységes volt, szívesen emlékszem arra a meccsre.

 

- Melyik poszton szeretsz a legjobban focizni?

- A középpálya közepén érzem igazán jól magam, a védekező játékban vagyok erősebb, az előre játékban még javulnom kell.

 

- Mivel telik a szabadidőd?

- Szeretek horgászni, mostanában a barátnőmmel szoktunk elmenni, de ő már lassan jobb horgász, mint én.