Balbinot és Hurt is aláírt -2010.01.06.-
A Nyíregyháza Spartacus FC két és félévre szóló szerződést kötött Martin Hurttal és Diego Balbinottal.
Banka Zsolt klubigazgató honlapunknak elmondta, hogy újabb két focistával kötöttek szerződést. Mindkét focista már itt gyakorolt Nyíregyházán, és a mai napon alá is írták a két és félévre szóló kontraktust.
Mindkét labdarúgó Észtországban focizott legutóbb.
Martin Hurt (észt, született: 1984.06.27.) jobb oldali védő.
Diego Balbinot (olasz-brazil, született: 1984.01.07.) középső védő.