Banka Írországaba repült -2010.02.07.-

Banka Szabolcs ma, az U17-es válogatott tagjaként, Írországba repült.

Magyarország U17-es válogatottja a március végén sorra kerülő Európa-bajnoki selejtező tornára készül. A selejtezőt március végén rendezik Svájcban, a résztvevők: Magyarország, Németország, Svájc és Szerbia.

A tornára való felkészülés jegyében az U17-es válogatott a jövő héten Írországban szerepel. Dublinban két mérkőzést is játszanak a vendéglátók korosztályos válogatottjával. Magyarország váloghatottjába Banka Szabolcsot is meghívták. A focista a Nyírsuli neveltje, és januárban kötött vele szerződést a Nyíregyháza Spartacus FC, a csatár azóta a felnőtt kerettel gyakorol.