Bánka Kristóf emléktorna

Február 4-én emléktornát rendez Bánka Kristóf tiszteletére a családja és az Újpest FC által létrehozott, Bánka Kristóf Alapítvány.
A tornán az a hat csapat lép pályára, ahol a játékos szerepelt pályafutása során. Az Újpest, az MTK Budapest, a REAC, a BKV Előre, a Vác és a Nyíregyháza Spartacus. A Szpari 100 belépőjegyet vásárolt az emléktornára, amelyet térítésmentesen átad a drukkereinek. Jegyek a klubirodában igényelhetők.